Květen 2015

Tento příspěvek by se asi měl jmenovat „Se zpožděním 2“. Opět jsem nějakou dobu neměla čas na webové stránky a přitom toho bylo tolik. Časem ovšem dochází k redukci a tak se zmíním jen o tom, pro nás, nejdůležitějším.
Pokračuje naše rychlé tempo, a má to na nás trochu negativní vliv, jdeme do útlumu. A to nejen já, ale i obě holky. Přesto se nám pár akcí podařilo.
První květnový víkend – Morava 2015 a MR ČSP v agility.
8.5.2015 Kennel CUP, Skochovice, tady už se projevila únava. Zkoušku agility LA2 jsem zkazila já, tak dlouho jsem přemýšlela z které strany bude lepší běžet slalom, až jsem vybrala tu špatnou a za slalomem jsme se srazily a vynechaly jednu skočku, takže DISK padá na moji hlavu. Jumping LA se nám celkem povedl 18.místo z 34. Žádná sláva, ale dobrý :). Nejvíce jsme si užily štafetový běh. Náš tým běžel část jumping a tak jsme se pokusily nasadit, co největší rychlost, to se nám podařilo a byl to jediný  běh, kterého si Tessy užila.
V mezi pauze agility jsme se zaměřily na DogDancing. Od 1.6.2015 dochází ke změně v řádu DDCCR a tak nás tlačí udělat zkoušku HtM1 na výborně ještě do konce května. Podařilo se.
27.5. 2015 – Tessy Dobřejovice – celé fotoalbum zde
a tessy kokarda
29.5.2015 – Appia Jenštejn
Appia Amorevita, HtM1, Jenstejn
Poslední květnový víkend 30.-31.5.2015 patřil opět agility.
Czech Open 2015
Byla to tak trochu příprava na Itálii. Pěkné běhací parkury Antonína Grygara a „vražedné“ parkury Tomáše Glabazňa. No :). V sobotu jsme ze 4 běhů doběhly 3 a v neděli jsme doběhly oba dva parkury. To že doběhneme parkur agility, který stavěl pan Galabazňa, to jsem nedoufala. Překvapila jsem sama sebe. Dokonce byl by byl býval i čistě, kdybych si ošetřila náběh na Áčko. Takže jedno odmítnutí. Časově jsme nebyly za žádnou hvězdu. Tessy hodně odměřovala a tak se potvrdilo, že prostě na ni moc tlačím. A vlastně i na sebe. Ze soboty na neděli jsem téměř nespala, byla jsem natolik unavená, že jsem nedokázala ani zrelaxovat, přesto jsme v neděli nastoupily znovu.
Ještě musím podotknout, že jsme pravidelně trénovaly, jak agility, tak DD + OB. Časově a i psychicky to byl velmi náročný měsíc.

Související stránky :
Antonie Barunidlo – zkoušky 2015
Appia Amorevita – zkoušky 2015

 

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.