Morava 2015

2.5.2015 proběhlo V. MR českých strakatých psů v agility. Více info v příspěvku MR ČSP agility .

Mistrovství se konalo v sobotu v Hodoníně, a tak padlo rozhodnutí strávit prodloužený víkend na Moravě.
3 Holky NaCestach 5 2015
Zprovoznili jsme po zimní pauze náš bydlík na kolečkách a vyrazili jsme v pátek směr Hodonín. Parkovali jsme kousek od kynologického klubu, téměř na hranicích se Slovenskem a zůstali jsme až do skončení závodů.
V pozdní odpoledne jsme se přesunuly do Strážnice a zaparkovali v kempu Strážnice kousek od centra, ke kterému se dalo projít královským parkem s neuvěřitelnou aleji platanů.
4 Holky NaCestach 5 2015
Strážnice je malé město a dalo by se říct, že v tuto  sezonní dobu tam „chcípl pes“ . Přestože v kempu bylo docela dost lidí, restaurace, nenabízely nic k večeři a tak jsme skončili na smažáku. Naštěstí smažák, hranolky a tatarku umí většina restaurací i když to nemá v nabídce. K tomu v restauraci v centru měli vánoce z toho, že jsme vstoupili se psem a hned se dvěma. (na dveřích nebyla cedule o zákazu).  Mělo to ale svou výhodu, dostali jsme privátní salonek. V kempu do restaurace psi nesmí a tak nemohu posoudit, jestli by tam bylo něco k jídlu lepšího. Soudě podle toho, že tam nikdo nebyl, tak asi také žádná sláva.
V neděli jsme se vydali do skanzenu a prohlídli si okolí Baťova kanálu. Počasí nám sice nepřálo, téměř nepřestalo pršet, ale díky tomu, že bylo celkem teplo nám to ani nevadilo a prohlídku jsme si užili, jen holky se trochu nudily.
5 Holky NaCestach 5 2015
Cestou zpátky jsme zajeli do Nové Bíteše na kousek pořádného dlabance. Je to taková naše zastávka na jídlo vždy, když se pohybujeme v okolí Brna.
29 Holky NaCestach 5 2015w 30 Holky NaCestach 5 2015w 31 Holky NaCestach 5 2015w
Holčička na poslední fotografii k nám nepatřila, ale hrozně se chtěla s holkami vyfotit, a přestože to vzniklo zcela spontánně, bez úkolování holek, nesly to hrdě a při focení se tvářily velmi důležitě a to tak, že Appia ani nevnímala, že na ni sahá někdo, koho nezná.

Související příspěvky :
Fotogalerie

Related Images:

Jeden komentář u “Morava 2015”

Komentáře jsou uzavřeny.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.