Už jsem velká holka

Zítra budou moje první vánoce. Zažila jsem první sníh, to bylo úplně to nejlepší. Bum sem a bum tam. Dokonce jsem dostala dlouhé vodítko a tak jsem na to běhání sem a tam měla hodně prostoru. A musím se pochválit, vodítko jsem držela většinou prověšené.

Teď už je teda zase bláto, takže panička věnuje venku víc času výcviku. Není to špatné. Ona zastává názor, že každý pes musí být samostatná jednotka a tak chodí ven zvlášť s Appii a zvlášť se mnou. Odpoledne pak chodím s Appii dohromady. Zdá se, že to vyhovuje všem. Appia si ode mě odpočine, má paničku sama pro sebe a já vlastně taky.

Co už jsem zvládla :
Chodím na tréninky, střídám individuální a skupinové lekce.
Domácí režim mám už nastavený a funguje. Hrozně ráda si hraju.
Zvládám různé zvuky i povrchy, štěkací ploty.

Panička nemá moc v lásce on line tréninky, zastává názor, že osobní trenér je daleko lepší varianta. Taky má pocit, že když už jsem její třetí pes a  Tessy byla sportovní šampion plemene a s Appii to panička nedotáhla jen o pár bodíku, ví už toho docela dost a může tréninky zvládnout sama. 
Nakonec jí tahle výzva přesvědčila a říkala, že to bylo hodně dobrý. K tréninkovému plánu má stále přístup, i když kurz skončil a to je fajn. Může se k tomu vracet, když nám něco nepůjde.

A tady je můj certifikát. Pravda je, že většinu věcí se mnou panička trénovala hned, jak jsem přišla do nového domova. Ale v tréninku bylo i pár figlú, které nám pomohly.

Jako dárek jsme ještě za výhodnou cenu dostali trénink „zůstaň“ . To je pro paničku brnkačka, i čekej nám jde. Problém je povel místo. Pro mě je totiž místo sedačka, no a ta na zemi ani nikde jinde není. Tak uvidíme, jak se s tím panička popere.
Panička taky říkala, že s touhle trenérkou klidně půjde do dalších on line lekcí, až budou další. Tak i já se těším, co bude nového.

A nakonec co jsem ještě nezvládla :
Děti ty miluju a jakmile je vidím, nejraději bych se šla mazlit. To ani pamlsky na mě nefungují. Paničce to ani ty děti neulehčují, taky mě chtějí mazlit a je to vždycky boj a vysvětlování. To samé je s dětmi co jsou v rodině. Paničky vnoučata. Zvládá mě jen čtyřletá Domča. Tu poslouchám na slovo.

Abych nezapomněla :
Zapojila jsem se do Strakaté turistiky 2023 jako Tým Appia a Brigi, prostě Amorevitateam. Kolik toho zvládnu na mě ale nezáleží, to je boj páníčků. Ale moc mě to baví. Pár bodíků už máme. 

Více najdete zde :
Výcvik stěněte 
Práce se prahy
Psí školka

Ještě něco tady
Deník Brigi 1
Deník Brigi 2
Deník Brigi 3
Deník Brigi 4
Už jsem velká holka
Můj první Silvestr

Fotogalerie:
Vrh B CHS z Horského předměstí
Brigita z Horského předměstí jak šel čas

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.