Rok 2012  1. místo
Rok 2013  4. místo
Rok 2014  opět nakryto VRH B
Rok 2015  4. místo

Letos poprvé startovali i strakáči v kategorii Medium, a protože  jsou pouze 2, není možné dělit velikostní kategorie, tak, jak to u agility je běžně zvykem, a tak na 3. místě skončil medík. 1. a 2. místo patřilo kategorii LA
96 HodoninAgi02052015
Celkem se letos zúčastnilo 12 ČSP (10x LA a 2x M). Jako součet pro MR ČSP se počítal součet dvou běhů agility a jumping.
Agility doběhlo celkem  5 strakáči (Guma, Briann, Bibbi a Tessy – kat. L a Vanilka kat. M)
Jumping doběhlo celkem 6 strakáčů (Guma, Brian, Akira, Tessy, Albert – kat. L a Vanilka kat.M)
Kvalifikační běhy pro MR ČSP doběhly pouze 4 týmy
Celkem umístění : 1.Guma, 2.Briann, 3.Vanilka, 4.Tessy
Zkoušku LA 2 doběhly pouze 3 strakáči : Guma, Tessy a Akira
Zkoušku LA 1 nedoběhlo nikdo
Zkoušku MA 2 nedoběhl nikdo a MA 1 nebyla zastoupená.
Závěrem : všechny 3 běhy dne doběhly pouze dvě feny GUMA a TESSY.

A tak, přestože mě trochu mrzí, že máme jen bramborovou, tak na druhou stranu jsem spokojená s Tessy, která, jako nejstarší fena s nejstarším psovodem  😀 , doběhla  všechny tři běhy s rozesmátým čumákem. Užívala si to a já pochopitelně s ní. Je to úžasná fena a jsem jí tolik vděčná za to, že tak miluje spolupráci v agility. Jen holt nejsme už žádní rychlíci, a tak sbíráme TB za čas no ak výsledky trochu odpovídají „dvěma důchodcům na place“ :D, nebo , že by nám ti rozhodčí stále zvyšovali postupovou rychlost?  😆
70 HodoninAgi02052015

Pravděpodobně to byl náš poslední start na MR ČSP.
Vím … „Nikdy neříkej Nikdy“, ale přece jenom už mám v plánu dokončit sezonu 2015 a příští rok běhat jen občas pro radost. Nic se nemá přehánět a Tessy běhá  už od roku 2010.  Budeme se věnovat méně náročnějším sportům na rychlost, nebo zkusíme přestoupit do veteránu. To ukáže čas.