Vrh B V pohybu 26.3.2014

HOT dnešní zpravodajství. Jak to dopadne, když se dva nedomluví?

Štěndové ráno dlabala kolem 5 hodiny a kolem 6 zalehla a já s nimi. Sotva jsem zabrala slyším šílený řev, tak sejdu dolů. Hmm  „akorát jsem je pustil, chtěla ven“. V ten moment bych vraždila. No a tak jsem holt ulehla v přízemí, s tím, že počkám, až znovu zalehnou.  Jenže únavou jsem padla natolik, že jsem usnula a probudila se lehce po deváté. Jeden by řekl, tři hoďky spánku, super! Na druhou stranu 3 hodiny 7 štěňat ve volném prostoru bez dozoru, no… raději ani nebudu vyprávět.

Vzala jsem Bonara, který se mi vyšplhal do postele a spokojeně chrupkal a odevzdaně jsem se vrhla do úklidu. Dnešním dnem bych prťavou smečku opravdu nazvala „likvidační četa“. Sice nic nezničila, ale ten binec stál za to. Bůh ví, který z nich se dostal na krabici papírových kapesníků, či kdo vyhrabal ze dna porodnice molitan, který bránil posunu slamníku. Řekla bych, že všichni na tom mají svůj podíl. Spolupracují. Zkrátka od blbého nápadu k realizaci je velmi krátká doba .

Během dne jsem se ponořila do papíru z kontroly vrhu a taky do mailu, aby všichni budoucí majitelé měli ty základní informace právě o svém budoucím štěněti.

Moc klidu na práci jsem neměla. Robotický vysavač snad dokáží spustit všichni, už se ani nedívám kdo je zrovna u toho. Jediný frajer Baldini se ale na něm dokáže vozit, ostatní raději zmizí z dráhy. To že všichni táhnou za jeden provaz, bylo ještě potvrzené stěhování misky plné vody. Kupodivu, ji ani moc nerozlili, jen lehce přestěhovali o pár metru jinam, střídavě tlačili všichni. Zkrátka vyrovnaný vrh.

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.