Kontrola VRHu B

Na začátek poděkování všem budoucím páníčkům za komunikaci, zájem a fotečky jak bude jejich pejsek bydlet, opravdu si toho vážím. 

25.03.2014
A je to tady  😀 . První krok k odchodu štěňat do nových domovů = Kontrola Vrhu.
Možná si málokdo uvědomuje, jak je složité dovézt 7 štěňat na veterinu. Jistě, mohli bychom mít odpovídající počet přepravek, ale nemáme. Nejsme chovatelé, kteří produkují vrh za vrhem a tak by to byla zbytečná investice.  Ale zvládli jsme to a Tessy si to všechno ukočírovala. Štěňata v kufru v Tessyne přepravce , kterou používáme na cvičák a Tessy pod nohama spolujezdce. Mno ale pak je zkuste nanosit do ordinace 🙂 V té přepravce to nejde. Hezká situace nastala, když už bylo po všem a štěňata byla zpět v kufru, Tessy se rozhodla, že půjde zkontrolovat ordinaci, jestli tam náhodou nějaké nezůstalo zapomenuté. Díky personálu na Vetnemu, Libuš, to nebyl problém. Dokonce i drápky už jsme stříhali u auta, protože se na ně zapomnělo a paní doktorka si přečetla moje poznámky :).
Jako vždy, díky naší veterině za odpovídající servis :).  Po návratu domů si Tessy opečovávala šťěndy tak, jako už dlouho ne.

kontrola vrhu

Co tento krok znamená pro budoucí majitele štěňat?
Jednoduše řečeno, papírování .
Pokud sledujete stránky,prosím o úhradu druhé zálohy + jestli chcete objednat větší balení krmiva. Startovací balíček má 1,8 kg, to Vám dlouho nevydrží. Info o platbě, prosím do mailu.
Jak dopadla kontrola VRHu ?
Kluci jsou kluci a  mají kulky 🙂 na svém místě. O holkách jsem nepochybovala. Vyskytl se nám, stejně jako u aček 1x zdvojený mléčný zub a doufejme, že to dopadne stejně, že při přezubení bude vše v OK.  Dva kluci  mají drobnou pupeční kýlu.  Kopie dokladu je v CHS k nahlédnutí a každý majitel bude informován osobním mailem.
Závěrem kontrola vrhu dopadla perfektně a štěňata jsou k zápisu do PK
Co je nového ?
Dnešní noc byl v akci opět robotický vysavač. Klidný, ale zvídavý Baldini se na něm usadil. Zmáčkl start a zůstal sedět. Trochu se povozil.
Zvykání na různé povrchy.
U nás to jsou hlavně balanční pomůcky, na které si Staňa vylézají sama. Nejde o nácvik ničeho, ale o informaci, že neexistuje jen podlaha 🙂

 

 

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.