Vrh B V pohybu 24.3.2014

Dnes najdete pár fotek (tedy docela dost) dala jsem to do jednoho souboru  😉 Z časových důvodu. Fotky z venku jsou ze soboty, to tu bylo super počasí. Neděle, už by ani psa nevyhnal, tak si odklidněte druhou stránku fotek, je tam Bonaro a Borgia, dva budoucí hnědohlávkové.
SAppii jsem byla v neděli na cvičáku, v hale v Petku. Byla z toho úplně mimo, taková radost, že konečně vypadla od křičících štěňat, že měla docela problém s koncentrací. Ale snažila se holka moc.

Zprávy od mrňavé čety :
Zvládneme všechno, chybí nám mlíčko od Tessy a tak se snažíme a snažíme. Občas něco dostaneme. Mno už nám prostě cpou granule.
Zprávy od lidské mámy :
Z mých prstů sice nic nevycucají a přesto je rádi okusují, jsou to malé piraňky, Pokud nespí mám je stále pod nohama a vyžadují mazlení. Všichni. A tak se s každým pošmuchlám a oni za to vrtí krásně ocásky. Moje záda tiše trpí.
Pro budoucího majitele Bonara :
Jo vypadá jako poděs, ale je to tím, že je největší. Všude se dostane jako první a tím jeho zvědavost a akčnost vyniká. Jinak je to velký mazel, vrtí nejvíc ocáskem a chrochtá blahem. No možná je to taky tím, že i moje ruce si urve jako první :).
Pozn. Appia Amorevita byla nejtlustější a největší z Aček. Ve výsledku je nejmenší ze všech. Tak uvidíme, jak na tom Bonáro bude ve finále.
Zpráva od Tessy :
Bože můj nehryzejte tolik !
Zpráva od Appie :
Tak jo mamuško, co mám dělat, když mi je necháš na krku, jdu si s nimi hrát.

Zítra držte palce, jde se na kontrolu vrhu.

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.