Už ?

4.3.2016 – 61. den březosti

Ne, ještě ne 😀 Dokonce v noci lépe spíme. Appia chodí ven už jen ve tříhodinových intervalech. Tak něco se mi podaří i během noci naspat. Ty hodinové intervaly opravdu pro mě byla krize.
Včera jsem dokončila všechny přípravy, snad už mám vše po ruce. I když člověk neví, občas potřebuje něco, co mu předtím nedocvaklo. Ale snad.
upr Appia 1Taky jsem upravila  porodnici, vyházela vše nepotřebné a Appia se tam docela uvelebila. Zdá se, že už ji to přijde i pohodlné, může se tam pěkně rozvalit a bříško vyvalit. Tessy už do porodnice skoro neleze a pokud ano, nechá se hned vyexpedovat na svůj pelech. Zdá se, že se vše vrhlo do normálních kolejí a my se můžeme v klidu připravovat. Appia funí a občas rychle dýchá, je hodně mazlivá a chodí na mě vrhat ty svoje psí oči, jen promluvit. Dnes asi začaly i první bolesti, alespoň podle chování, najednou začala kulhat, bylo vidět, že neví jak dát tlapky.
upr Appia 2Nejde si nevšimnout, že matka svou dceru hlídá. Je jí pořád na blízku. Možná už se taky těší, až to bude za námi.  Možná se chystá asistovat :). Ty poslední dny, kdy už to může být a čeká se, jsou vždycky tak trochu naplněné nervozitou. Tak nám držte palce.

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.