WEB info

Ono to s psaním webu je všelijak. Člověk si myslí, že to má v hlavě, ale ve finále zjistí, že některé příspěvky asi nepatří tam kde jsou, nebo přinejmenším ubírají místo informacím, které by tam měly být.
Web konečně má svou novou podobu.
********************
Píše se rok 2013. Naše původní webové stránky, které vznikly v roce 2008, kdy jsme si domů přivezli našeho prvního českého strakatého psa, byly vymazány při přechodu na nový redakční systém. Byla to už tak nějak nutnost. Svět presentace jde dopředu a my už jsme si se starým, dobrým FrontPage 2003 nevystačili.
Děkujeme všem příznivcům ČSP, kteří od roku 2008 do 30. 7. 2013 navštívili naše stránky na internetu. Bylo jich celkem 37546. Největší návštěvnost jsme zaznamenali v roce 2011, v době krytí a  VRHu A Amorevita.
Tato nová presentace vzniká od srpna 2013 a 11. 8. 2013, po doplnění základních informaci o CHS, jsme začali počítat návštěvnost opět od nuly.
Doufáme, že se Vám zde bude líbit a najdete tu informace, které hledáte.
Děkujeme za Vaši přízeň.
***********************

11.8.2013 Jsme nainstalovali TOP LIST a začínáme počítat od nuly. Škoda jen, že nejde nastavit počítadlo na stav, který jsme měli před instalací nového redakčního systému. Prostě najednou Vám celá historie zmizí.
Google Analystics jsme začali používat od 1.8.2013. Těší nás, že stránky jsou navštěvovány i z USA, Kanady, Itálie, Švýcarska, Anglie, Německa a dalších států. Velmi užitečný je přehled navštívených stránek.

2.8.2013
Dva dny jsem se mordovala s pluginem fotogalerie. Verze 2.0, dělá problémy nejen mě. Autor pluginu radí vrátit se ke starší verzi, do té doby než se to vyřeší. Mezitím vyšla i nová verse WP, raději nic neaktualizuji. Prostředí, které  sama nemůžu ovlivnit, mě přivádí k zoufalství, ale taková už je doba. Zatím se zdá, že všechno funguje v testovacím i v konečném řešení stránek CHS Amorevita.

31.07.2013 21.46 +/- funguje, jen stále jsou problémy s pluginy, holt některé oželíme a budeme doufat, že to časem povolí.

30.7.2013 byl naistalován nový redakční systém a stránky fungovaly asi 24 hod, pak to celé nějak spadlo. Během dnešního dopoledne 31.7.2013 proběhlo nové nastavení a přeinstalace a pochopitelně, tím se vymazal i celý obsah, takže budeme začínat  znovu :) , jakmile se dořeší nastaveni na serveru.

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.