Všechno je jinak

Letošní dva letní měsíce prázdnin měly být plné cestování. Hezky jsme to měli našlápnuté. Jen, jak už to v životě bývá „člověk míní a život mění“.
Už samotný začátek odjezdu do Itálie byl takový hektický. Celý příspěvek Itálie si můžete připomenout 🙂  zde

Další díl prázdnin měla být Šumava a takové cestování po Čechách s návštěvou štěňat Vrh C. Bohužel cestu jsme museli odložit. Původně jsme si říkali OK, koncem července a v srpnu zvládneme ten zbytek, včetně třetího dílu léta 😀 . To  měla být Morava a návštěva všech Moraváků s našimi štěňaty. Ještě, že jsem nic nedomluvila napevno. Když už jsme mohli vyrazit, Tessy začala hárat. A tak srpen máme po žížalkách. S háravkou cestovat prostě nejde. Poslední týden v srpnu máme 3 dny obedience a v neděli pak zkoušky. První týden v září je též plný a tak volný termín na nějaké cestování ještě hledáme. Kam a kdy, uvidíme. Raději už neplánuji :D.

Co dělat s háravkou? Musí se najít jiný, vhodný program a tak jsme registrovali pár tréninků OB a DD s Appii. Dokonce jsme absolvovali jeden trénink DogFitnes a Hlavolamy.  Doma jsem se pak vrhla s holkami na domácí cvičení, nuda být nemůže.

Tréninky DD byla klasika. Treninky OB byly pro Appii novinka. Cvičilo se ve Vraném nad Vltavou pod vedením Lucky Stemmerové. Trénink byl 3 hodinový pro 4 týmy. Myslela jsem, že se Appia nedokáže tak dlouho soustředit, ale opak byl pravdou. Byla super a myslím, že nás to trochu zase posunulo o krok dál.
DogFitness a Hlavolamy v Jenštejně pod vedením Šimony Drábkové. Tahle aktivita byla pro Appii naprostou novinkou, pokud jde o trénink mimo domov. Uvolnilo se místo a jelikož lepší je dělat cokoli, než nic, tak jsem to zkusila.

Dogfitness – balanční podložky Appia zná a tak plnila víc než ochotně i to, co po ní nikdo nechtěl, ale na druhou stranu, zase měla jinou možnost a zvládla bez problému stát každou tlapkou na jiné podložce. Trénink měl být pohodový, hravý a bez povelový a tak jsme si to užívaly.
Hlavolamy – to byla kapitola sama pro sebe. Jakoby to dělala odjakživa. Největší problém byl přesvědčit ji, aby čekala, než jí pole připravím, to sice ve finále zvládla, ale pak do toho šla s plnou vervou na 200%. Hlavně co nejrychleji najít každý drobek. Je zkrátka tak trochu hyper. 

Doma jsme se vrhly na domácí cvičení od všeho něco. Důležité bylo každý den trochu od něčeho 😀 . Nevynechat, nenechat holky lenošit. Po dlouhé době jsem udělala i pár fotek. Takže holky.

Krabice a hlavolamy : Jako aktivita pro sebekontrolu to určitě poslouží . V tomto případě, nejvíc pamlsků bylo u papírové trubce, zbytek ukryté v koutech pod ohybem.

Ze všeho nejvíc holky milují, bedýnky, balanční podložky, plastová umyvadla, krabice, prostě cokoli co slouží k jednoduchým povelům. V tomto případě posloužil plastový „květináč“
Povely :

 

Related Images:

Jeden komentář u “Všechno je jinak”

Komentáře jsou uzavřeny.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.