Vrh B V pohybu 17.3.2014

Štěňata rostou přímo před očima. Konečně začínáme najíždět na nějaký režim, v rámci možností, protože Tessy přistavuje mlékárnu každý den v jiných časových intervalech. Začíná kojit ve stoje a je  na ni vidět, že ty piraňky pěkně koušou.
Vyprazdňování
Ohrádka již třetí den zůstává čistá. Pochopitelně je to na úkor mého spánku, protože i během noci, pokud štěně avizuje,vypouštím ho ven.  I v hracím prostoru je čím dál tím méně loužiček a boban žádný. Největší expertka je Borgia, nosí bobany až na rohožku před východ. Naštěstí jsou tuhé, krásně se seberou a hlavně je to důkaz dobré výživy 🙂
Režim dne
Stále mám pocit, že prckové mají obracený den x noc. Pracuji na tom :), je to nastavené na kojení Tessy a to prostě neovlivním. Poslední noc už byla o mnoho lepší, tak snad.
Kontrola VRHu
Utíká to utíká a já ještě nenašla čas na ty zatracené papíry. Zítra objednám termín na veterině, abych měla důvod se do toho papírování pustit.
Kdo s kým
Není to nijak pravidelné, ale nejčastěji : Baldini +Brilla, Bonaro  + Ballo s papouchem, Birra + Bandito. Borgia nejčastěji s Baldini a Bonaro.
Největší láska
Appia a Ballo
Největší mazel
Mazlení si vychutnávají všichni, nejněžnější mi ale přijde Brilla a z kluků Baldini. I nejsilnější jedinec Bonaro si u mazlení chrochtá, takže mazlit se budou určitě všichni.
Největší průzkumník
Zatím je to asi Bandito a Bonaro, závěsu za nimi Borgia.
To jsou současné poznatky posledních dnů a může se to změnit:)

 

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.