Vrh B V pohybu 15.03.2014

Trochu restíků ze 14. – 15. 3. 2014

?????????????????? ??????????????????Amorevita B 12032014 1
Birra nebyl z venčení na trávníku nijak nadšený, Bonaro na výletě za pytlem žrádla. Třetí foto je z krmení smečky.
Dál už jen fotogalerie. Víc už dneska nedám 🙂 Za zmínku snad stojí že Appia si oblíbila Ballo a nejenže si s ním vytrvale hraje, ale začíná ho i vychovávat.

Honba za mlékárnou
Video není v dobré kvalitě. Jak už to občas bývá originál jsem si vymazala a zůstalo to zkušební. Přesto za stojí za to.

Dávej pozor kam šlapeš !
Nastávají nejkrásnější, ale i nejnáročnější dny. Celé přízemí máme vybavené tak, že štěňata můžeme nechat volně pobíhat, dokud nepadnou. Jen je to takový velký žrout času. Pozoruji projevy chování. Štendové už mezi sebou „zápasí“ a trochu se formují dominantnější a klidnější jedinci. Boj o přetíží, tedy o potravu nevzdává nikdo. I dnes je hlavním příjmem mateřské mléko, granulky jsou již nevlhčené na doražení, prckové pěkně koušou. Kromě toho jsme vyzkoušeli hovězí maso a mrkev s trochou vývaru. To byl pořádný boj o to správné místo u misky! Tessy pomaličku přenechává štěňatům i svoji misku a tak, aby se pořádně nadlábla, musím ji krmit ještě zvlášť, když štěňata zalehnou. TaAppia si naopak svoji misku hlídá a štěňatům nedá ani molekulu. Nemám jí to za zlé, je tak vychovaná. „Každý má svou misku a do cizí se bez povolení neleze“. Její chování by mělo pomoct při štěněcí výchově, tak to považuji za žádoucí chování. Zkrátka „štěndo, dej si pozor, kam strkáš svůj nos“ 🙂

Dnes proběhlo druhé odčervení pastou CANIVERM. Štěňata to slupla naprosto bez protestu.

Ballo neusne bez papoucha (foto 12.3.2014) a tvrdě si ho hlídá, ještě ale nepřišel na to, jak ho zmáčknout, aby zazpíval. Myslím, že budoucí majitelé ho budou muset pořídit.

 

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.