Víkendová smršť

Poslední prázdninový víkend byl pro naši CHS  premiérou. Všichni tři psi, se zúčastnili nějaké akce a složili zkoušku.

Sobota : 30.09.2014
Na závody nám pěkně sprchlo, chvíli na nás nezůstala nitka suchá. ještě, že bylo pěkně teplo.

Antonie Barunidlo – Agility LA 2 – Praha – Horní Počernice
petko
Startovala jsem s hárající fenou jako poslední ve všech 3 bězích, na pěkných parkurech Jitky Marouškové s výsledky VD-BO-DISK. Přesto jsem byla moc spokojená, Tessy běžela s velkou radostí a obě jsme si to pěkně užily, jen jsme byly trochu pomalé, tedy víceméně psovod byl pomalý 🙂 a to naše výsledky ovlivnilo. Disk mě docela mrzel, byl to velmi pěkný parkur a domnívala jsem se, že ho dáme na V. Jen jsem jaksi podcenila tunel a nedala Tessy včas povel na skočku. Super organizace Evy Bukričové, jako vždy.

Hajánek z Majklovy zahrady – Obedience,  Praha – Letňany
Bezvadná práce Janka. I taky bohužel trochu zaváhal psovod se špatným povelem. To mělo za následek nesplnění jednoho cviku, takže konečný výsledek zkoušky D a celkově 6.místo z 10.Janek obedience 2014 1
zdroj rajče felicity         celé album zde

Neděle : 31.09.2014
Appia Amorevita – první start Obedience ve venkovním prostředí – České Budějovice
Opět velká spokojenost se psem. Appia pracovala úžasně a podařilo se i utlumit čichání. Celkově velmi dobré bodování. Bohužel s jednou nulou. Appia nevzala cizí činku do držky, přitom držení činky má perfektní, bez překusů, jen je jaksi estét. Činka musí být čistá. Celková známka VD.

celé album zde

Jediný šrám, který jsme si z tohoto vikendu odnesli, byl šrám na autě. Nějaký kretýno nedokázal dodržet vzdálenost od zaparkovaného auta. Podle stylu to bylo bílé vetší auto s černými zpětnými zrcátky. Podle poškození auta a rýh se to pravděpodobně stalo při vycouvávání. Ještě musím podotknout, že v místě cvičiště, není žádný provoz, takže projížděli kolem jen startující. Dále tam celé dopoledne pendlovala městská policie.

auto

Nedělní počasí bylo příšerné. Vyjížděla jsem za jasného rána a cestou obdivovala východ slunce. Na České Sibiři mě chytla mlha a ta vydržela až do Budějic. Cesta hrozná, nebylo skoro nic vidět a tak jsem se jen držela auta přede mnou.
Během zkoušek několikrát sprchlo. Já měla štěstí, že na plac jsme šli, bez deště. Zato cestu domů jsem si pěkně užila, voda, voda a voda, nic jiného prakticky nebylo vidět. Cesta domu pomalá a ještě pomalejší než v mlze.

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.