Silvestr 2016

Poslední akce roku 2016 se konala 31.12.2016 v Boudě. Pořadatelem byli Lucia + Kryštov . Jednalo se o tříhodinový trénink zaměřený na únavu psů před náročným večerem 🙂 . A že se povedl, o tom nebylo pochyb. Měla jsem sebou obě holky na střídačku. Cviky, které si Lucka na nás vymyslela byly luxusní. Zaměřené na psí „myslivnu“, pohyb více lidí na place + cvičení dvou psů zároveň.
Nejvíce mě pobavily výrazy psů, kteří si s aportem v tlamě měly najít svého páníčka mezi ostatními psovody v řadě. Určitě by to byl perfektní námět na focení.
Po příchodu domů jsem ještě šla s holkami na dlouhou procházku a dá se říct, že ca do 10 hod chodily na zahradu.  A to už to bouchalo.
Půlnoční ohňostroje a petardy v naší vsi, jsem nepochopila. Byla mlha a inverze. Rámus ze všech stran, ale vidět nebylo vůbec nic. Myslím, že efekt kromě rámusu to nemělo a tedy důvod vůbec ty rachejtle odpalovat. Škoda, že spousta lidí přemýšlí způsobem, když už jsem to koupil, tak to vypálím. 
Obě holky novoroční rámus, který trval víc jak dvě hodiny zvládaly bez problémů. Appia to vlastně nikdy moc neřešila a Tessy měla první Silvestr bez třesu a zalézání. Dokonce těsně před půlnocí se rozhodla jít na zahradu. To, že to není dobrý nápad, jsem jí vysvětlila a otevřela. Tlapky už ven nedala. Jen v klidu zase odkráčela na pelech. 
Tak všechno NEJ … ať se nám daří a ať je ten 2017 zase o chlup lepší.

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.