Rozloučení s létem

Jako každoročně první víkend v září patří agility v Mariánských Lázních Hamrníky na koupališti Lido. Letošní rok jsme tímto víkendem zahájili topnou sezonu v obytném autě. Bylo tak okolo 11ºC . Na to jsme nebyli připravení ani oblečením a tak přišlo na řadu vrstvení letního ohozu 😀 . Naštěstí pršelo jen v noci. To jen na úvod.
Hamrniky 22015 1
Pokud jde o závody bylo to prima setkání, velmi dobrá organizace a pěkné, běhavé parkury Alice Boháčové (Ne) a pod jejím vedením (So), kdy byla hospitace, takže sobotní přestavba se trochu časově protahovala.
Tessy ve svých výsledcích nezklamala, právě naopak. Pravděpodobně ji pomohly masáže, na které v poslední době jezdíme do Nymburka a tak neodměřovala a běhala perfektně. Z pěti běhu, které jsem s ní dala si splnila 2x zkoušku LA 2 na Výbornou (1x 5.9. a 1x 6.9). Tím prolomila své sběratelské ledy – v lepším případě VD. Výborně doběhla sobotní Jumping  L na 14. místě ze 48 startujících a Agility L,  i když ve finále u agility to byl disk, zklamala nás poslední tyčka slalomu, přehlídla jsem ji a neopravila. Nedělní agility L pak doběhla na 16.místě ze 46 startujících.
Appia měla svou premiéru startu na agility a evidentně řešila neustále prostředí, stany, psy a lidi těsně u parkuru. Rozhlížela se a analyzovala situaci každou vteřinu a to nás stále ve většině běhů 3x odmítačku a tedy Disk. Jedině, kdy si uvědomila vážnost situace byla její první zkouška LA1, kde vystřihla jen 2x odmítnutí a tak si splnila svou první zkoušku LA 1 na VD a tím mi dala naději, že to s ní přece jenom zkusím.
holky-hamrniky-2015-1

Související příspěvky :
Zkoušky Antonie Barunidlo – Tessy
Zkoušky Appia Amorevita
FotoAlbum 

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.