39.Dvojzkoušky Agility

Na zkoušky v Horních Počernicích, které pořádá Škola psích sportů se hlásíme téměř pokaždé. Máme to blízko a  víme, že tam nikdy nevázne organizace. Letos jsem sice trochu váhala. Po kolizi s kruhem na IABC Jesolo (IT) v červnu Tessy nikde nestartovala a ani netrénovala.  K tomu ještě chodí na rehabilitaci – masáže.
Přesto mi to nedalo a na první běh jsme nastoupily s tím, že pokud to nepůjde z dalších běhu odstoupíme. Jenže agility je adrenalin jak pro mě, tak pro Tessy. Ona evidentně si chtěla zaběhat a  ta pauza ji nejspíš prospěla. Neodměřovala a běžela velmi pěkně a svižně a plynule. U prvního běhu špatný náběh do slalomu nás stal drahocenný čas a tak 20.místo z 24 startujících a známka D. Druhý běh, přestože parkur byl zapeklitější, 6.místo z 24 startujících a VD – tady nám sekundy sebrala seskočená zóna. Jinak opět pěkný svižný běh.  I třetí parkur, byla Tessy v dobré kondici i přes to nesnesitelné vedro (34 º C) , běžela perfektně, jen jsme se cestou diskly :).
Myslím, že nám to oběma sedlo a tak zatím je odloženo rozhodnutí, již Tessy tolik nezatěžovat. Sezonu 2015 si zkusíme doběhat.
Společnost na těchto závodech nám dělali další dva strakáči, Albert ze Strakatého dvorku a Akira od Libota. V druhém běhu jsme se na výsledovce hezky seřadili. 4.5. a 6.místo 🙂

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.