Narozeninová párty B 2016

V sobotu 13.2.2016 se uskutečnila v pořadí druhá „Narozeninová párty“ Amorevita B. Čas tedy letí. Psíkům už jsou dva roky a jsou z nich krásní dospěláci 🙂 Naděkovala jsem se  hodně, ale ještě jednou. Jsem fakt vděčná za šest majitelů našich Béček. Je to asi to, co si může každý chovatel přát.
Amorevita B 13022016 70web
Za pozvání tentokrát děkujeme majitelům Balla a za iniciativu, stejně jako vloni, majiteli Bonara.
A jak to proběhlo? Zajeli jsme si do Mělníka.  Sešli jsme se venku, kde se Amorevita B 13022016 70web2všichni strakatí mohli volně proběhnout. Tessy to sledovala zpovzdálí a pečlivě kontrolovala nestrakaté „vetřelce“.

A jak to bral Ballu ? Bylo to jeho domácí prostředí a přijely krásné holky. Jasně, že si to vyložil tak, že kvůli němu.

Amorevita B 13022016 70web1Trochu si zavrčel. Ve finále se choval jako gentleman  😀 Klukům to vysvětlil a holky obletoval. Nakonec nebylo třeba ani košíků.
Aj doma to pobral perfektně, přestože se mu Tessy nastěhovala do klece, protože tam měl schovanou kost, kterou později ukořistil Bonaro.
Všichni dostali ke kousání ouško. Každý si s ním někam zalezl. Ani jeden nešel sockovat a prudit. Super psí parta bez konfliktů. Stav ideál  😆

 

Jak vypadají Béčka teď?
Celé fotoalbum si můžete prohlédnout zde

Související příspěvky :
Narozeninová párty 2015

Na závěr:
Nemůžou vždy kvést jen růže,  potkala nás i jedna nepříjemnost :
Baldini Amorevita hledá nový domov.
Je to pejsek, který jakoby barevně do béček nepatřil. Je tak nějak jako vystřižený z áček , barevně podobný Appii a Arnovi.


Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.