Balon

17.2.2016 – 45 den březosti

Appia ztloustla téměř ze dne na den. Už je vidět, jak se těžko valí. Bříško je pěkně viditelné. To jí ovšem stále nebrání ve startu za sousedovic kočkou. Kočka je taková malá provokaterka. Kde se vzala tu se vzala, adoptovala si sousedy a holky by se tak hrozně chtěly seznámit, jen kočka si je drží náležitě od těla a jistě ví proč.
Appia 44den 16022016 2Naše těhule se nejraději ze všeho povaluje. Občas bručí, hrabe a pak se zase přijde mazlit. Potřebuje náležitou péči 5*****, jak s oblibou říkáme.
Žere jak bezedná, kdoví kolikpak tam toho vyživuje, každopádně jí asi tu baštu slupnou hned a tak se jde na přídavek. Ráno krmíme zvýšenou dávkou granulí MARP, zapijeme to vývarem ze zeleniny a masa. Druhá snídaně, po vyvenčení, je maso s vývarem. V poledne pár granulí a večer opět granule a po granulích vývar.
appia 45 den 17022016 1Venčení už je oddělené, aby obě holky dostaly tak dlouhou procházku, jak potřebují.
I když dneska obě hnaly domů. Psa by nevyhnal. Sníh a ledový vítr. Když jsem se podívala z okna tak jsem váhala i já. Jít či nejít. No nakonec jsme obešly alespoň minimum  🙄

Na dotazy :
Štěňata odchováváme v domě a jsou součástí našeho běžného života. Pokud počasí dovolí, jakmile začnou pobíhat, pouštíme je během dne na zahradu. Při odchodu jsou navyklé, kromě jiného i na pobyt v kleci, kterou berou už jako svoje zázemí a místo odpočinku.
Foto a videa z předchozích odchovů najdete na našich web stránkách nebo v odkazech na fotogalerie či videa.

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.