Končí sezona 2016

Sice do konce roku máme ještě celý měsíc. Pracovní a výstavní sezona nám podle KCHMPP a Spolku ČSP skončila dnem 30.10.2016.
Vyhlášení a zápis ze schůze najdete na prokliku ZDE
Vyhlášení pracovního strakáče  ZDE a více podrobností  na webu www.adesso24.eu

Jak se to dotklo naší CHS. Poprvé od dob, kdy Tessy sportuje, nezůčastnila se soutěže. V soutěži byla od roku 2012 a držela se na 2.místě, kromě roku 2014 kdy měla svůj VRH B, se umístila na 5.místě a vzhledem k tomu, že polovinu sezony byla březí a starala se o štěňata, bylo i toto umístění pro nás úspěchem.
Sezona 2015 byla pro ni vrcholová. 1. Místo  Daly jsme do toho všechno a nejenže si Tessy vyběhala LA 2, účastnila se mezinárodního závodu agility v Itálii IABC Italy 2015, tak se ji podařilo dosáhnout známky z obedience OB 1 na výbornou, jako druhému ČSP , a to ji zajistilo postup do OB 2.
tessy4Sezona 2016 pro ni byla pouze tréninková. Uvidíme, co se nám podaří v 2017.

Pro Appii byla sezona 2016 celkem podle předpokladů. Jedu s ní spíše rekreačně s hlavním zaměřením na obedienci a tam jdou postupy celkem pomalu. Appia je zbrklá a nedočkavá. Občas se nějaký cvik zacyklí a je na řadě jeho předělání. Navíc bez známky výborná není postup dopředu.
Její výsledky v Pracovním strakáči jsou ZDE . Celkem 8. místo a 1. místo ve sportu Obedience. Známku výbornou se nám nepodařilo dostat. Přestože jsme stály na bedně, vždy max za VD.
appia-ob-prac-csp
Janek se soutěže 2016 nezúčastni, přestože sportoval. Jeho parketa je také obedience.

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.