Jedeme do finále

29.2.2016 – 57. den březosti

Pro Appii den jako každý jiný, jen s tím rozdílem, že valí břicho a žere kdo ví za kolik. Už pár dní tráví noci v přízemí. Moje rozkládačka je blízko porodnice a tak mi neuniká, že to zrovna není její nejoblíbenější místo. Poté, co jsem tam nastěhovala její pelech z prvního patra, porodnici lépe akceptuje, ale více času tam stejně tráví Tessy.
Tessy mi vůbec začíná dělat starosti. Je to fena sportovně založená, která nikdy neměla falešnou březost. Ale holt všechno je jednou poprvé. Nechci tvrdit, že to je faleška, jen ty projevy. Tessy píská, hrabě a cpe se do porodnice. Budí to ve mě dojem, že si myslí, že rodit bude ona. Nemám s tím, žádnou zkušenost a tak mi nezbývá než feny pozorovat, nějak tomu přizpůsobit dění a  hlavně to ošéfovat.
Dnes ráno, když jsem se probudila tak v porodnici ležely obě dvě. No …….
Venčení stále probíhá. Pamatuji si, že Tessy už touhle dobou před porodem, se venčila jen na zahradě.  Appia stále zvládá krátké procházky.
Přípravy na porod už u nás běží na plné obrátky, snad máme všechno nutné do začátku ready.  Teoreticky už za dva dny by holka mohla rodit a bylo by to vše OK. Vzhledem k velikosti plodů 21. den, veterinářka odhadla porod na 65. den březosti, což je 7. – 8. března na MDŽ  😆
Já doufám, že nám to vyjde na víkend 5./6.3. To na porod nebudu sama. Mít k dispozici další dvě ruce se vždy hodí   😉
Pokusila jsem se dohodnout s Vetnemo Libuš, kam chodíme, zda v případě nutnosti může být veterinář k dispozici. No prý nemůže, mají toho hodně. Alespoň takhle mě informovali na recepci. Zkusím ještě další pokus přímo na veterinářku. Doufám, že porod proběhne v pořádku, ale přece jenom pro klid duše by to bylo fajn mít někoho na telefonu či v případě nouze k dispozici.

Invalid Displayed Gallery

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.