Heureka

Psaní jsem na nějakou dobu vypustila, stejně tak, jako aktualizaci webu. V poslední době jsem všechny resty tlačila před sebou jako těžkou káru. Tento víkend se mi konečně podařilo většinu věcí doladit.
Máme konečně zaregistrované zkoušky, které bych ráda do konce sezony dodělala. Doufejme, že ještě dotrénujeme to, co nám chybí. Klasicky holkám a tak i sobě, jsem toho naložila poměrně dost a prostě se ukáže, kolik toho ve finále zvládneme. Ale chuť máme. Holky pořád něco nabízí, jen je otázka co. Většinou, co se jim hodí a to co potřebuji já, aby se učily jim trvá déle. Přece jenom je vidět ta velká pauza od začátku roku do května.  Na holkách vidím, že všechny cviky co mají rády nabízí stále dokola a já jim vždycky na to naletím. Jakmile se stočíme k tomu, co se musí dopilovat koukají, jakoby ten cvik v životě neviděly. Nj, na to lenošení se asi dá zvyknout.
Přes prázdniny nás čeká jedna zkouška a zbytek až od záři. A tak v pohodě zvládneme i cestování k moři, na Šumavu a po republice – letos nejspíš Morava.
Štěňata, podle informací od páníčků prospívají, rostou, mají se fajn. Z toho mám velkou radost a děkuji za fotky. Třeba se nám podaří se s někým v létě někde potkat.
appiacer2016Matka Appia ztratila svou krásnou dlouhou srst. Vypadá jak krátkosrsťák. Nejvíc je to vidět na ztrátě kalhotek, to jí opravdu moc nesluší  😆 . Tím že ztratila svou dlouhou hustou srst vypadá stále hubená, ale už je na své váze, jako před nakrytím a nakonec ta figura jí docela sluší, jen je to nezvyklé. Srovnám-li obě holky Tessy proti ní vypadá jako obr pes.
holky1Jasně, záleží vždy i na tom, jak je to focené.
Ještě musím zmínit VRH B. Stále nemám doděláno uchovnění Brilla Amorevita, výstavy Brilla a Baldini. V neposlední řadě se chystá na Bonitaci Borgia :).

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.