Změna začíná

40.den březosti – 12.2.2016

Od posledního příspěvku uteklo pár dní a bříško konečně je viditelné. Možná, kdo Appii nezná by si ani nevšiml, ale já to vidím 🙂 . K tomu se Appia chová Appia 40den 12022016už jako těhule a pravděpodobně si uvědomuje svoje privilegia.
Čas krmení : přizpůsobila jsem se. Někdy sežere celou dávku granulí, někdy do ní jenom kouká a musíme ji zkrmit při venčení.
Jídelníček : rozšířila jsem ho o polévky s masem a zeleninou a přesto neustále sockuje u kuchyňské linky a ještě pořád jí nedošlo, že moje miska je jen pro mě 🙂 a že má prostě smolíka.
Mazlení : všechny volné ruce neustále potřebuje sama pro sebe. Nějak už mazlíme automaticky. Jakmile se pes vetře, okamžitě hladíme.
Venčení : Dneska ještě obě holky spolu, ale od zítřka každá zvlášť. Tessy potřebuje delší procházku a Appia zase kratší. Navíc dnes už jsem ji vedla na obojku, kvůli bříšku a Tessy na postroji, nějak to nejde dohromady. Holky se mi zamotávaly.
Aktivity tohoto týdne : Obedience a opět s velkou radostí spolupracovala. Domácí cvičení: Za pamlsek udělá cokoli, i když po ní nikdo nic nechce. Stačí vzít pamlsek do ruky a Appia tancuje 😀 .  Zajímavé je, že ten pamlsek může být granule, kterou ráno nesežrala. Pro mě teda dobrý a pro štěňata určitě nejlepší.
Jak to vidí Appia?  „už mě to fakt štve, něco mi škrundá v břiše, tlačí to a já nechápu co to jako má jako být. Občas si hlasitě zanadávám a panička se jde hned podívat co se děje a pohladí mě a tak pak nadávám ještě víc a panička hladí a hladí. Nejvíc mě to štve v noci. Já bych teda spala, ale už nemůžu tak pohodlně jako dřív a tak ťukám na dveře ložnice a moje zlatá panička se vzbudí, vstane, pohladí mě, pustí mě na zahradu, pak se ještě napiji a jdu zase na pelíšek. Tohle zvládnu tak min 2x za noc.“
Jak to vidí Tessy? “ ty mrcho mrňavá koukej chrápat a nebuď mě! “ Nechápu, proč nemůžu dožrat, co jsi nechala? A už vůbec nechápu, proč na mě vyjíždíš kvůli blbé granuli, kterou stejně nechceš. Ještě, že je panička spravedlivá a dá nás do klidu.“
Jak to vidí panička? No, už aby to bylo za námi. Obava o fenu, jak to zvládne, když zatím netuší o co go. Ale to je poprvé vždycky.

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.