VRH B V pohybu 12.3.2014

12.3.2014
Začíná se psát další kapitola. Z morčat máme štěňata. Zatím stále většinu dne prospí, ale i tak je jich pořad všude plno. Vznikla další přestavba prostoru. Trochu pro pohodlí moje i obou fenek, mají štěňata rozdělený prostor na tři části a v případě potřeby tam zůstávají zavřená.  Bývala porodnice, slouží na hraní a odpočinek během dne, Ohrádka je pouze na spaní a odpočinek v bezpečí, střední část je na rozdělena na dvě částí, opět hrací a vyprazdňovací. Neříkám, že vše skončí vždy v části vyprazdňovací 🙂 . Jen už nechodí do porodnice a už vůbec ne do klece.

bejvak 11032014 1Jak to funguje?
Poprvé jsem štěňata uložila do klece sama. Další krok už byl na nich. Během dvou dnů se do ní vrací sami k odpočinku. Klec zůstává v průběhu dne otevřená, během noci je zavřená. Co jsem tím docílila najdete V záložce Návody – Přepravní klec . Jen tentokrát jsem nechala více aktivity na samotných štěňatech a funguje to stejně jako u VRHU A
Amorevita B 12032014 1Strava
Přestože Tessy stále kojí, pojízdná mlékárna se vyprazdňuje a tak začínáme více přikrmovat. Tessy má stále vyšší příjem a tak baští pokaždé společně se štěňaty. Appii zapojujeme jen při ranním a večerním krmení.

Pokračování

 

Related Images:

Jeden komentář u “VRH B V pohybu 12.3.2014”

Komentáře jsou uzavřeny.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.