VRH B V pohybu 20.3.2014

Sláva.
Konečně se dostavily výsledky. První noc, co štěňata vstávala v 6 hod. ráno. Tak snad se nám pomalu režim den a noc upravuje.  Večer si prckové nacpala bříška ve 23 hod. V jednu a ve tři Tessy kojila a pak se baštilo něco po 6 ráno (granulky už celé nemáčené, zapíjela je pak místo vodou slabým vývarem s troškou masíčka). Co se týče granulí jsme už na dávkovaní podle výrobce na nejnižší dávce. Mlékárna evidentně končí a zbude jen na pár cucnutí během dne a noci.
Likvidační četa
Je nastartováno, kouše se všechno možné i nemožné. Nejoblíbenější jsou kartony a moje Croscy a pak moje paty. Silní jedinci to zkouší i s kuchyňskou linkou, kovovými kolečky a Bonaro se pustil do setu na krb. Dlouho jsem čekala, kdo nastartuje robotický vysavač. Ballo, Bandito nebo Bonaro? Byl to Bonaro. Nijak ho to nevzrušilo. Odešel středem :).  Bonaro by rád by na sedačku, nebo na mojí polní postel, ještě na to nemá, ale chybí mu kousek.
Hra
Začátek kousání je pro mě start pro hraní a mazlení. Nabízím měkké hračky. Funguje to. Vždy to skončí mazlením. Jsem ráda, že ve vrhu není jedinec, který by mazlení nemiloval.
Váhy
Včera proběhlo vážení. Je to už jen pro kontrolu, protože na kuchyňské váze už se téměř zvážit nedají. Opět Bonaro 19.3.2014 rovné 3 kg. Silně v závěsu Ballo 2,96 kg.  Ostatní se pohybují mezi 2,3 – 2,4 kg. Nejdrobnější Brilla má 2,1 kg.

Invalid Displayed Gallery

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.