Třídenní maraton

Několikrát jsem již zmínila, že Tessy půjde do agilitního důchodu a to mě vedlo k tomu zabojovat letos o prvenství v soutěži KCHMPP a Spolku ČSP o titul „Pracovní strakáč“. Pravda netušila jsem, co to přinese a  jsem zvědavá, jakým směrem se tato soutěž ubere v následujících letech. Není to však smyslem tohoto článku, ale zmínit jsem to musela.

A teď k maratonu. Byl to první pokus za celou naši sportovní  „kariéru“ co Tessy a já vydržíme :
3 DNY * 3 RÛZNÉ SPORTY * 3 ZKOUŠKY

24.10.2015 Agility – Na První pokus, Dolní Jirčany
Super atmosféra, pěkné parkury, jen moje indispozice. Vstala jsem z postele po týdenní chřipce a ukázalo se, že to nebyl nejlepší nápad. Naštěstí počasí bylo pěkné, a tak se celý den na vzduchu dal přežít.
Aby to nebylo tak jednoduché startovala jsem s oběma holkami. V praxi to znamenalo 6 běhů, 6 parkurů. Appia to měla tréninkově. Byly to její druhé závody a stále řeší okolí, stany, množství lidí. Výsledek po třech omítačkách, a tak DISK.
S Tessy jsme se 2x diskly v Agility a Jumping Open. Zkoušku LA 2 jsme daly čistě bez odmítaček a chyb, ani čas nebyl nejhorší, jen trochu nad limit, a tak TB za čas nám přinesl 4. místo a VD.
agi jircany
25.10.2015 – Závod Obedience NO BORDERS, Dogland Kladno-Rozdělov
Vždycky jsem byla přesvědčená, že obedience po agility nefunguje. Tessy mě letos v říjnu 2x za sebou přesvědčila o opaku. Když jsem se dívala do VP, je to přesně rok a něco, kdy jsme s OB (zkoušky, závody) přestaly. Chůze u nohy vždy pro ni byla největší nuda a nešlo mi to zlomit. Je vidět, že pauza nám opravdu prospěla. Stalo se to, co jsem nečekala, že se někdy vůbec může stát. Tessy udělala zkoušku OB 1 na výbornou a jako bonus se umístila na bedně. Celkově Získala 3, místo v závodu. Co to pro nás znamená? Šup do kategorie OB 2, alespoň tréninkově. Bude to trochu změna a tak doufám, že místo agility se nám podaří soustředit se na OB.
Tessy je druhý ČSP v historii, kterému se podařilo složit zkoušku OB1 na výbornou (předběhl ho Hajánek z Majklovy zahrady 🙂 – takže je to vlastně doma )
Tessy No Border kladno 25102015 1u
26.10.2015 – Postupové zkoušky DogDancing, Praha, Horní Počernice
Tessy složila zkoušku F1 na Výbornou
Tessy F1 26102015 4

 Související příspěvky
Zkoušky Tessy

Related Images:

Jeden komentář u “Třídenní maraton”

Komentáře jsou uzavřeny.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.