Rodina Barunidlo a Amorevita

05.10.2014
Sešli jsme se na akci Přehlídka národních plemen v KK Karlštejn a já moc děkuji všem, kdo dorazili. Byl to velmi příjemný den.
Pár postřehů :
Antonie Barunidlo (Tessy) kouká na pánička z Barunidla jako na svatý obrázek. Je vidět, jak moc ho miluje. Kromě rodiny je to jediný člověk, s kterým je ochotna se vzdálit od paničky–setrvalý stav.  🙂
Appia Amorevita, se stále nesnáší s babičkou Bárou a při jejich setkání jde opravdu do tuhého. Hodně mě to mrzí ale bohužel je to také setrvalý stav.  :mrgreen:
Nevím, kde je ten zakopaný pes, ale všimla jsem si, že při setkání Bára a Tessy, se Tessy podřizuje. Muže být, že Appia to vyhodnotila tak, že přebírá vedení, bohužel pro nás všechny nepříjemným způsobem. Abychom nedráždili situaci, byla po většinu akce v autě a šanci dostala na place v ústraní, kde jsme si spolu zacvičili a kupodivu, pracovala jako život. Napsala bych, že mě stále překvapuje, ale nepřekvapuje, je to prostě její povaha a já s tím musím pracovat tak, aby nám to vyhovovalo.
Arno Amorevita – zástupce Aček, přezdívaný Tessáček. Je stále stejný, pěkný pes, kopie Tessy a hodně podobný Appii, co se týče vybarvení.
Borgia , Ballo a Bandito – zástupci Béček. Miloučká hnědohlávka Borgia, krásně vybarvená a typově podobná jako Adamo, Bandito zdědil krásnou hnědou masku po babičce Báře a jeho hlavu ještě zvýrazňují prohnědlé uši :).  Jediný náš krátkosrstý odchovanec Ballo opravdu přerostl a tím, jak nemá dlouhou srst to ještě vynikne. Jak jeho páníčkové konstatovali, „vypadá jak na chůdách“.
Borgia a Bandito se mi velikostně zdají zatím v normálu. Budou to spíše vyšší jedinci. Dlouhá srst zkresluje a já doufám, že už moc neporostou a ve finále se vejdou do standardu.

 

 

 

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.