Příprava

21.2.2016 – 49. den březosti
Venku je fakt děsný počasí, vichr a střídavě déšť.  Je to celkem otrava, panička mě pořad honí do tepla a já bych se klidně válela na té mokré, studené trávě. Procházky pořád zvládám, ujdu toho docela dost a stále v pěkném tempu. Asi už jsem si na to závaží přes den zvykla. Nejvíc mi to vadí v nocí a tak často nutím paničku, aby mě na chvíli pustila ven. Ona z toho moc šťastná není, protože by chtěla spát, ale vždycky jde hned, jakmile ji probudím. Já se zato snažím jen rychle vyvenčit a vrátit se, aby panička mohla dál spinkat.
Z nějakého důvodu mě byl přestěhovaný pelech. Do známého kouta se umístila ta věc, v které moje máma Tessy mě  porodila a pak ještě porodila ty vlezlý béčkaře, co mě lezla do mého pelechu. porodnice 1A teď znovu v roce 2016 :
Takhle to nějak teď začalo. Páníčkové si dávají záležet. Pořád to přeměřují. Dokola luxují a čistí dřevo od flíčků, které tam zůstaly od mých B sourozenců.  Tessy, moje máma, to pozoruje a asi si ťuká na čenich a nechápe proč se to tu staví. No, po pravdě řečeno, já to taky nechápu. Sice mi roste bříško, ale můj pelech mi stále perfektně vyhovuje, nepotřebuji žádné nové monstrum. Tak jsme zahájily sledování asynchro s Tessy jsme zalehly a pozorujeme synchonizovaně 🙂 , co z toho bude. Pravda, ve finále to vypadá zajímavě. Jakmile to paníčkové dodělali, Tessy rychle pochopila. Obsadila porodnici a panička se jí snaží vysvětlit, aby vypadla  😀 . No nevím je to přece jenom moje máma a já to respektuji. Jenže panička mě na to měkké místečko nalákala na sušenou kachničku a to jsem nemohla odolat. Takže jsem pak dobrovolně pózovala. Tessy taky pózovala. Kachničku dostala na svém pelíšku. Podívejte se na fotky. Takhle  teď se nakrucuji se svým bříškem a takhle to teď u nás vypadá.

Páníčkové si dělají srandu, že to máme všude samý pelech. Já pořad nechápu, proč ta velká dřevěná věc je pro mě, protože jakmile je tam volno, nastěhuje se tam Tessy.
Abych nezapomněla, žeru pořád jak bezedná, mám moc dobrou náladu, chodím se mazlit a to miluji ze všeho nejvíc. Na procházkách poslouchám, netáhnu, nehoním kočky a neštěkám na vetřelce.


Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.