Obedience v Celnici 2014

Začátek června jsme zahájili na soustředění obedince v Nových Hradech v penzionu Na Celnici s naší trenérkou Kristýnou. Na výcviku byla Tessy a Janek. Pěkně jsme si to užili. Tessy  vždycky hodně pomůže, když vypadne z treninkového stereotypu do jiných míst. Janek byl na soustředění poprvé.
OB-Nove-Hrady-2014-44balici-tessy-janek-ob-nh-20OB-Nove-Hrady-2014-2
Zažili dvě novinky, jednak cestování psů v kufru v dvojkleci, což se ukázalo, jako záležitost, kterou jsem měla pořídit dávno. Ale jak se říká „lepší později, než nikdy“. Další prémierou bylo skákání na baliky.
Co se týče soustředění, čekala jsem trochu víc. Bylo tam poměrně dost začátečníků a tak to tolik neodsejpalo 🙂 jako vloni. Jinak nádherné počasí, teplo tak na hranici únosnosti na venkovní tréninky a hlavně dobrá parta lidi.
Celé fotoalbum na rajčeti

Penzion Na Celnici se najdete na česko – rakouské hranici a je vybudován z bývalé budovy celnice. Jsou zde vidět i dochované části opevnění, které tu bylo za totalitního režimu. Navštívit také můžete Skanzen ochrany státní hranice a železné opony, který se nachází v přímé blízkosti penzionu.

Related Images:

Jeden komentář u “Obedience v Celnici 2014”

Komentáře jsou uzavřeny.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.