Jak Tessy k tancování přišla

Jak už to bývá občas je člověk přetažený a když k tomu přetáhne i psa, není to dobrá konstelace hvězd :).
Díky stále slušnému zimnímu počasí jsme vynechali zimní pauzu a jedeme naplno dál. Já jsem si k tomu vymyslela ještě jógu a tak není divu, že před koncem ledna padla únava.
Appia byla v zápřahu 8 dní v kuse. Bylo to pro ni náročné. Zvládla trénink DD, OB v novém prostředí a k tomu dvoudenní seminář obedience. Na dalším tréninku OB s Petku byla evidentně unavená a zapomněla i co to je sedni a lehni :).
Proto došlo k rozhodnutí, že Appia nepůjde dvě zkoušky DD, ale v jedné ji nahradí Tessy, která tancování sice nikdy netrénovala, ale tak nějak jsem si myslela, že to musí zvládnout s přehledem.
Bohužel se nepodařil celkem banální cvik synchro packy, dávala je pomaleji a tak syncho nebylo prostě synchro.  V ostatních cvicích nezklamala a ještě je dávala z přehledem s rozesmátým čumákem, tak jak to vidím u ní při agility. Padlo tedy rozhodnutí, že zkusíme spolu tanyny a Appii necháme prozatím výsadu obedience. Tak nějak se všechny aktivity pokusím rozdělit mezi obě holky. Tessy už začíná být důchodce,  budeme spolu pracovat tento rok pouze pro radost a to je agility a teď se zdá , že i dogdancing by mohl byt tou dobrou volbou.

Foto Martina Irglová : Synchronizované holky
1. Appia / 2. Tessy
Appia 1Tessy 1

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.