II.Pučálka Cup

Tessy-05072014-6Rok 2014 je pro nás rokem mateřských povinností. Tessy měla svůj VRH B a tak agility šlo stranou. Poslední tréninky jsme měly v roce 2013. Po odchodu štěňat v polovině dubna, jsme bojovaly obě s kondicí a ještě k tomu bylo celkem málo treninků. Zkrátka, jak jednou člověk vypadne z rozpisů, je dost složité se dostat zpátky.  Na prázdninové měsíce bývá vyhlídka na tréninky velmi malá a tak jsem se rozhodla vrhnout se rovnou do zkoušek a brát to jako tréninky. Prvním takovým testem byl II. Pučálka Cup a slavné parkury Jitky Marouškové :).
V prvním běhu jsme se diskly, evidentně mojí chybou. Když mi Jitka oznámila, že to byl ten lehčí parkur, tak jsem si pomyslela „No potěš, koště“.
Celkem nás závodilo v LA 2 jedenáct týmu. Moje pořadové číslo bylo 10. Devět týmů přede mnou se ve druhém běhu disklo a když jsem přišla s Tessy na start a ozvalo se z velícího stanu, že to nemusí být žádný super výkon, stačí doběhnout, tak mě to rozesmálo. Ale na druhou stranu to byla výzva a tak  jsme vyrazily s cílem doběhnout .
Věřte, nevěřte doběhly jsme. Nástraha tunel vedle áčka nás stála velkou časovou ztrátu, protože jsem měla co dělat, abych vyrovnala balanc a na tunel nespadla, zatímco Tessy na mě koukala a netušila co má dělat. Zlatý to pes!!! Počkala si na povel „Ačko“ no a tak jsme to daly. Výsledek BO, přesto jsme skončily na 2. místě. Poslední tým rovněž doběhl, ale s lepším časem. Zkrátka v tomto běhu platilo „To nejlepší nakonec“ .

Related Images:

Jeden komentář u “II.Pučálka Cup”

Komentáře jsou uzavřeny.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.