For Pets 2018

Mise na tento veletrh měla splnit výběr krmiva na redukci váhy. Nechci říct, že jsou holky tlusté, ale trochu oplácané určitě.
Na trhu je v současnosti taková nabídka, že se v tom člověk už těžko orientuje. 
Krmíme stále značkou MARP holistic, jehně. Holky po této receptuře nabírají na váze a nepomáhá ani snížení krmné dávky. Jiné příchutě s menším obsahem tuku stejné značky jim nejedou.
V poslední době jsem vyzkoušeli Yoggies , jehně/bílá ryba. (protein 24,5% a tuk 9,5%). Jsou to granule lisované za studena. Chuťově vyhovují, problém je velikost granulí, které nevyhovují Appii.  Velké nebo malinké. 
Tak hledáme dál, něco, co budou žrát obě holky.
Na veletrhu jsme objevili něco podobného, krmiva Bardog. Granule lisované za studena Top Lamb60 (protein 24% a tuk 8%). Ochutnávka nebyla volně k dispozici a tak se holky nemohly projevit. Zakoupila jsem 1kg balení na ochutnávku. 

 

 

 

 

Tam, kde byla možnost, holky strčily čumák do každé misky, něco nechaly bez povšimnutí, někde ochutnaly jednu granulku a někde sežraly celou misku. Chvílemi jsem měla pocit, jakože jim doma nedám nažrat.
Postupně sežraly misku zn. Platinum, to je jasné, tyhle granulky mají jako odměnu při výcviku. A tak se odměnily samy.
Nejvíc hltala Tessy a to jsem nebyla ani schopná podívat se co. Čerstvě nabitá miska masovou konzervou Falco. Tyhle konzervy už jsem na ochutnání koupila a musím říct, že mají jedno velké plus. Víčko na uzavření načaté konzervy. U jiného prodejce jsem to neviděla. Tam, kde jsou víčka k dispozici, musí se zakoupit zvlášť. Samotná konzerva asi moc reklamu nepotřebuje. Po otevření voní tak, že by ji snědl i člověk. Poctivé kousky masa ve šťávě. S výběrem konzerv máme do budoucna jasno, ale to je jen doplněk. Teď ty granule.
Holky minuly bez povšimnutí několik misek. U nějakých značek, které by mě zajímaly nebyly misky k dispozici. Tím se nám to celé zjednodušilo. Dorazily jsme ke stánku ANF, kde Appia vyluxovala misku kuřecího, a pak, že kuře nežere. Byla nám doporučena receptura Canine Low Activity/Senior (protein 24% a tuk 10%)
Mise splněna a já doufám, že změna pomůže a holky konečně nějaké to kg zhubnou.

 

 

 

 

 

 

 

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.