Back

Dnes 23.4.2014 je to lehce přes týden, co odešla většina štěňat a poslední u nás zůstal, přes noc, Bandito. Jak jsem psala, holky to vyhodnotily, že zůstane s námi. Asi proto, že se život vracel pomalu do normálu. No nezůstal.

Po odchodu posledního potomka, Tessy hledala všude. Každé ráno si udělala kolečko venku a zastavovala se přesně tam, kde si prckové nejvíc hráli. I mě to trhalo srdce, protože v béčkách byli opravdu silní jedinci všichni. Nechat si je, tak to by byla opravdu super banda. Ale to prostě nejde. Takže po překonání stesku  jsme se vrhli do úklidu a klasického režimu dne. Tessy to trvalo trochu déle, ale Appia nějak ožila ihned. Už ji totiž žádný vetřelec nelezl do pelechu, nikdo ji neokusoval a hlavně ji nikdo nechtěl sežrat granule. Musím říct, že Tessy do dneška občas hledá. Pravděpodobně jsou stále místa, kde je cítí.

Appia

– 16.4. středa trénink agility s Jitkou Marouškovou. Zpočátku netušila, která bije, ale ve finále se pěkně chytla a udělala mi radost.
– 18.4. pátek DD s Petrou Malou, to už byla za super psa a rozhodli jsme se přihlásit na další postupové zkoušky 10.5.2014

Tessy
– 20.4.neděle poslušnost s Aničkou Řihovou. Jak já říkám poslušnost pro radost, nic se nehrotí, je to taková pohoda. Na tuto hodinu chodí běžně Appia, ale musela jsem vytáhnout Tessy. Byla šťastná jak blecha, že zase může něco dělat jiného, než se nechat okusovat od prcků. Sedlo nám to oběma. No a tak na závěr jsme si ještě daly cvičně mekáče, abychom si připomněli, že v hospodě se slušně leží pod stolem.
– 27.4. jsme si Tessy nedělní trénink zopakovala, jen už z menším nadšením.

Obě
– 23.4. se s oběma holkami vracíme k obedienci s Krystýnou Másilkovou.

Jen škoda, že nám nějak vypadávají tréninky agility a tak můj agilitní absťak zřejmě bude pokračovat, nebo se budu muset vydat do hledání náhradního řešení.

Taky znovu naladíme domácí cvičení. Jen co se mi podaří všechno dopapírovat a dát tak nějak dům do původního stavu. To se mi stále nedaří. Ještě teď dospávám spánkový deficit 🙂

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.